Timesfer

To miejsce zrzeszające ze sobą pasjonatów związanych z inwestycjami w różne rynki, ale szczególności rynek krypto walut znajdziesz u nas Tredera, Hodlera jak i górnika wszyscy są mile widziani, jeśli jesteś taką osobą, która ma otwarta głowę i chęci do poznania ciekawych rozwiązań ułatwiające inwestycje oraz oszczędzanie czasu, który jest najcenniejsza waluta tych czasów to jest właśnie miejsce dla ciebie.
Zajmujemy się szczegółowa analizą techniczną, analiza on chain, miningiem, prowadzimy regularne spotkania live na których omawiamy obecna sytuacją na runku oraz robimy live trading.

Research ekosystemów, projektów i ich tokenów pod potencjalne wzrosty na kolejnej hossie, dropy i inne bonifikaty.

Nasze rozwiązania są innowacyjne, ponieważ pomagaj zwalczyć najsłabszy punkt Tredera jakim są emocje. Dzięki nim nauczysz się odpowiedniego zarzadzania ryzykiem jaki i zarzadzania kapitałem nauczysz się odpowiednio wyliczać stratę i ja zaakceptować przed jej ewentualnym wystąpieniem, ponieważ strata w tym biznesie jest nie unikniona jak w każdym inny natomiast tylko tu możesz ja samodzielnie wyliczyć zaakceptować zanim ona się wydarzy mało tego wystarczy, że zrobisz kreskę na wykresie. Nie ma takiego drugiego biznesu. Jeśli chodzi o zyski to raczej każdy umie sobie z nimi radzić.

Analizy techniczne

Zajmujemy się szczegółową analizą techniczną wraz z danymi on-chain.

Aktualności

Przefiltrowane aktualności ze świata kryptowalut, tylko wartościowy content.

Airdrop / Testnet

Informacje o nowych airdropach jak i pełne instrukcje o robieniu testnetów.

Mining

Kącik górnika od nowicjusza do zaawansowanego.

Chcesz dołączyć do naszej społeczności ?